Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xhela - Te Dua Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


me tradhetove ik ik s dua te te shoh s me ke prish jeten o tradhetar ik o ik

s s je me per mua me ke dashur te kam dashur po me s te dua por me s te dua ik oo ik

ishe shum i mir por u prishe krejt kur te pash me tjetren ne qytet un u dogja krejt (4x)


Ky tekst u dërgua nga Diedona


Nuk kemi video për këtë këngë.


Xhela Abazi
Publikimi: 20/01/2010


Xhela - Te Dua
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Dua".
3. Video është e këngës "Te Dua", por nuk këndohet nga Xhela.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Xhela Abazi:


Komente 0