Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xhela - Ama Doren Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Ama doren

eeeee
Aman doren oj gjane
ama doren oj gjane
ama doren hyn ne valle
ama doren hyn ne valle

Se ne ty mka zan dashnia
se ne ty mka zan dashnia
mi more moj ment e mia
seq mi more ment e mia

Hije tpaska ai fustane
hije tpaska ai fustane
zemres sime pik ju bane
zemers sime pik ju bane

vallen bukur po e lune
valen bukur po e lun e
zemren seq po ma lekune
zemern seq po ma lekune


Ky tekst u dërgua nga  vleraXhela Abazi
Publikimi: 01/12/2010


Xhela - Ama Doren
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ama Doren".
3. Video është e këngës "Ama Doren", por nuk këndohet nga Xhela.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Xhela Abazi:


Komente 0