Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Audio Kërko Video

Xhela - Simpatia Lindi Vet  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente

Asnjë Koment

01/12/2010

2010-11-30T23:00:00+00:00

Këngë e albumit:

"Live 2010"
Gjithçka ndodhi për një moment
simpatia lindi vet
kur i hodha sytë me t'pa
mendja seç më la. (X2)

Zemër, zemër se kam besu
se me një shikim gjithçka ka ndryshu
zemër, zemër nuk po kuptoj
a është e vërtet a veç po ëndroj. (X2)

Gjithçka ndodhi hiq pa prit
e as emrin s'ta kam dit
por dashnia thojn nuk pyt
veç vjen pa pregadit. (X2)

Zemër, zemër se kam besu
se me një shikim gjithçka ka ndryshu
zemër, zemër nuk po kuptoj
a është e vërtet a veç po ëndroj. (X2)

...

Zemër, zemër se kam besu
se me një shikim gjithçka ka ndryshu
zemër, zemër nuk po kuptoj
a është e vërtet a veç po ëndroj. (X2)


Ky tekst u dërgua nga Taki
Më Shumë Këngë Nga Xhela:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet