Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Audio Kërko Video

Xhela - Jeta Ime  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/12/2010

2010-11-30T23:00:00+00:00

Këngë e albumit:

"Live 2010"
mori qik moj bukuri
ma ke qu shpirten pesh
kurm shikjon me ata sy
mduked se jam lind per ty

ref
jeta ime dera dera
po tepres qik tjera vera
tjera vera pote pres
krejt qakom per ty i shehs
tota shehs un dhe orren hajte
qik jepma doren
tot shehs un edhe shpien ti
vetem falma dashurin

mori qik moj sokolesh
ma ke qu shpirten pesh
kurm shikjon me ata sy
mduked se jam lind per ty

ref
jeta ime dera dera
po tepres qik tjera vera
tjera vera pote pres
krejt qakom per ty i shehs
tota shehs un dhe orren hajte
qik jepma doren
tot shehs un edhe shpien ti
vetem falma dashurin


Ky tekst u dërgua nga Flora
Më Shumë Këngë Nga Xhela:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet