Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xhela - Te Kam Per Zemer Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Nuk besoj por sa tjam gjall ndashuri shikit te par sisha ngi un veq me sy pa ba muhabet me ty kjo eshte shpirt eshte e verteta me mua tu ndreqet jeta mundesh me zgjedh edhe pak po te un ishe kthy prap

Ref:
Un te kam per zemer nuk te kam per zor sikur tishim afer ndryshe kishe fol
un te kam per zemer jo per dy tre net sikur tishim afer mi kishe fal krejt

Nuk besoj por sa tjam gjall ndashuri shikit te par sisha ngi un veq me sy pa ba muhabet me ty kjo eshte shpirt eshte e verteta me mua tu ndreqet jeta mundesh me zgjedh edhe pak po te un ishe kthy prap

Ref:
Un te kam per zemer nuk te kam per zor sikur tishim afer ndryshe kishe fol
un te kam per zemer jo per dy tre net sikur tishim afer mi kishe fal krejt


Ky tekst u dërgua nga Verim RamadaniXhela Abazi
Publikimi: 01/12/2011


Xhela - Te Kam Per Zemer
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Kam Per Zemer".
3. Video është e këngës "Te Kam Per Zemer", por nuk këndohet nga Xhela.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Xhela Abazi:


Komente 0