Më mbaj mend (për 1 muaj)


Xhela - Hajmali

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hajmali".
3. Video është e këngës "Hajmali", por nuk këndohet nga Xhela.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Xhela - Hajmali  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Këngë e albumit:

"Live 2013"

Këngë e albumit:

"Live 2012"

Komente

Asnjë Koment

29/05/2012

2012-05-29T22:02:54+00:00nese nga ty jam largu
mos mendo se tkam harru ,
nese me ty sot nuk jam
thell ne zemer ty te kam

Ref 2x:
te kam pas si hajmali te kam dasht si asnjeri e mallkoj qastin kur mthe se shkoj

kam te drejt un ty te du
edhe pse ti mke harru
nese nuk te shoh qdo dit
ti ne enderr mi puth syt

Ref 2x:
te kam pas si hajmali te kam dasht si asnjeri e mallkoj qastin kur mthe se shkoj


Ky tekst u dërgua nga Verim Ramadani
Më Shumë Këngë Nga Xhela:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet