Më mbaj mend (për 1 muaj)


Xhela - Kalo Mire

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kalo Mire".
3. Video është e këngës "Kalo Mire", por nuk këndohet nga Xhela.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Xhela - Kalo Mire  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10

Këngë e albumit:

"Live 2013"

Komente

Asnjë Koment

19/12/2012

2012-12-19T18:52:47+00:00Kalo mirë, kalo mirë
nëse ti gjen ma mirë
kalo mirë, kalo mirë
cdo durim ka kufi

Fjal e keqe mbet përjetë
e nuk harrohet leht shpesh
thuhet nga dikush që nuk e
pret sa keq t`akuzohesh për
diqka që s`ke ba dikur
nervozohesh e s`duron ma

Ref:Kalo mirë, kalo mirë
shko ku don me shku nëse ti
gjen ma mirë thirrem edhe mu
kalo mirë,kalo mirë se vet
po e lyp cdo durim ka kufi
krejt është faji yt.

Ti se kupton s`është fundi
botës mundem me dek pa ty
kuptoje n`këtë jetë s`je vetëm
ti vazhdo me fjalë të kota
që nuk krijojnë kuptim tash
merre e mbaje mesazhin tim.

Ref:Kalo mirë, kalo mirë
shko ku don me shku nëse ti
gjen ma mirë thirrem edhe mu
kalo mirë,kalo mirë se vet
po e lyp cdo durim ka kufi
krejt është faji yt.

Kalo mirë,kalo mirë
në ti gjen më mirë...

Ref:Kalo mirë, kalo mirë
shko ku don me shku nëse ti
gjen ma mirë thirrem edhe mu
kalo mirë,kalo mirë se vet
po e lyp cdo durim ka kufi
krejt është faji yt.


Ky tekst u dërgua nga fjolla
Më Shumë Këngë Nga Xhela:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet