Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xhela - Kam Nevoj Per Ty Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Ne shikim te par
Me dogjen ata sy
Sa te dua
Kam nevoj per ty

Ne shikim te par
Me dogjen ata sy
Sa te dua
Kam nevoj per ty

Sa te du Sa te du
Oh kam nevoj per ty
Ne shpirtin tim te boj be
Jeta ime je

Sa te du Sa te du
Oh kam nevoj per ty
Ne shpirtin tim te boj be
Jeta ime je

Yjet kur ndricojn
Aty shfaqesh ti
Sa e bukur
Ne Zemer te mbaj ty

Yjet kur ndricojn
Ata shfaqesh ti
Sa e bukur
Ne Zemer te mbaj ty

Sa te du Sa te du
Oh kam nevoj per ty
Ne shpirtin tim te boj be
Jeta ime je

Sa te du Sa te du
Oh kam nevoj per ty
Ne shpirtin tim te boj be
Jeta ime je


Ky tekst u dërgua nga Berlindaist1Xhela Abazi
Publikimi: 05/02/2013


Xhela - Kam Nevoj Per Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kam Nevoj Per Ty".
3. Video është e këngës "Kam Nevoj Per Ty", por nuk këndohet nga Xhela.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Xhela Abazi:


Komente 1