Më mbaj mend (për 1 muaj)


Xhela - Kalle Vallau Jone

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kalle Vallau Jone".
3. Video është e këngës "Kalle Vallau Jone", por nuk këndohet nga Xhela.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Xhela - Kalle Vallau Jone  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Këngë e albumit:

"Live 2013"

Komente

Asnjë Koment

28/07/2013

2013-07-28T01:54:11+00:00kalle Vllau jon o me barut e kalle podujeven mos u tut e

o kalle kalle me raketa o me majt nmen o sa to jeta
o kalle kalle me raketa o me majt nmen o sa to jeta

kalle Vllau jon o me barut e kalle krejt kosoven mos u tut e

o kalle kalle me raketa o me majt nmen o sa to jeta
o kalle kalle me raketa o me majt nmen o sa to jeta


Ky tekst u dërgua nga Llapi
Më Shumë Këngë Nga Xhela:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet