Më mbaj mend (për 1 muaj)


Xhela - Jasha Adelajda

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jasha Adelajda".
3. Video është e këngës "Jasha Adelajda", por nuk këndohet nga Xhela.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Xhela - Jasha Adelajda  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Këngë e albumit:

"Live 2013"

Komente

Asnjë Koment

28/07/2013

2013-07-28T01:46:00+00:00jasha adelajda adelajda
jasha adelajda adelajda
jasha adelajda adelajda (2x)

ajde ca pi knoj
adelajden me vullnet
ajde mandi i nishtulles
o e past me jet

ajde ca pi knoj
sonte me vullnet
mandi i nishtulles
o e past me jet

jasha adelajda adelajda
jasha adelajda adelajda
adelajda adelajd e vogel

jasha adelajda adelajda
jasha adelajda adelajda
jasha adelajda adelajda e vogel
(kce kce)

ajd te gilavava oo adelajda
te gilavava adelajda(2x)

o mandi i nishtulles gilvea
ajde mandi te gilavella

o ca i knoj
ren me ren
ca i knoj
ren me re
o te gilavava adelajda
mandi te nishtulless
un i knoj
mandit te nsihtulles ca ja knoj
le le lejj


Ky tekst u dërgua nga  stafi
Më Shumë Këngë Nga Xhela:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet