Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xhela - Pse Ike Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

2x...
Syyytt
Nuk ti kam par Qe disa Diit
po me duket Si nje Viitt ... si njee viiitt
ska thirrje ee As porosii
nukk e dii Se kuu je tret Taniii

Ref#
Pse , ikee Att Naat
psee ne Zemren Tendee ske meshir Ass paak
Mee the Se jam Deboor
po ti pse Sme shkrive sa me kishe N`door

2X....
Kur Askush ne jet sme Ka braktis
ti Ket gje duhet ta diish .. duhet ta dishh
Sot ja po ta them me Gojen Plot
Nese nuk vjen Tani haro qe Mkee njooft

Ref#
Pse , ikee Att Naat
psee ne Zemren Tendee ske meshir Ass paak
Mee the Se jam Deboor
po ti pse Sme shkrive sa me kishe N`door
po ti pse Sme shkrive sa me kishe N`door... A...


Ky tekst u dërgua nga Reartti'Xhela Abazi
Publikimi: 29/03/2014


Xhela - Pse Ike
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pse Ike".
3. Video është e këngës "Pse Ike", por nuk këndohet nga Xhela.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Xhela Abazi:


Komente 0