Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xhela - Mora Kitaren Shokë Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  2

Mora kitarën shokë
Dhe nisa këngën time.
Ta pimë nja nji gotë raki
Për shokë e shoqërinë. :I
Ti rrinje në dritare
Dhe unë o për karshi.
Të lutem lemë një dhjetëshe
Të pimë nga një gotë raki
Xhela Abazi
Publikimi: 05/04/2014


Xhela - Mora Kitaren Shokë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mora Kitaren Shokë".
3. Video është e këngës "Mora Kitaren Shokë", por nuk këndohet nga Xhela.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Xhela Abazi:


Komente 0