Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xhela - Tuman Kuqe Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.5 / Votuan:  4

Tuman kuqe moj belholl
Ma ben me sy ma ben me dor x2
Ma ben me sy ma ben me dor
Te pret djali ne oborr x2
Varvaro vasiliko,moj dhent e mia kush i do x2
Dhent e mia kush i do se s'jam i zoti per ato x2
Nga shtepia me derrasa,dil moj dil moj se un plasa x2
Dil moj dil pra ne dritare,
vajzë çame lozonjare x2
Xhela Abazi
Publikimi: 05/04/2014


Xhela - Tuman Kuqe
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Tuman Kuqe".
3. Video është e këngës "Tuman Kuqe", por nuk këndohet nga Xhela.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Xhela Abazi:


Komente 0