Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xhela - S'ka Me Shqipën Tonë Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


A e dini, a e dini
shqipja jon sa mir tingllon
me qifteli e me gitare
ula shpirtin te kendoj
me rapsod e me roker
o joo
ska me shqipen ton
o joo
ska me shqipen ton.

Ska nevoj per huazim
mir e din se eshte mashtrim
pun, pun nat e dit
tjeret thon edhe t´rrim
me rapsod e me roker
o joo
ska me shqipen ton
o joo
ska me shqipen ton
o joo
ska me shqipen ton.


Ky tekst u dërgua nga AgnesaXhela Abazi
Publikimi: 05/04/2014


Xhela - S'ka Me Shqipën Tonë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "S'ka Me Shqipën Tonë".
3. Video është e këngës "S'ka Me Shqipën Tonë", por nuk këndohet nga Xhela.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Xhela Abazi:


Komente 0