A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Xhela - Maturant  (Feat. Gold AG)


Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  27

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

15/04/2015

2015-04-15T15:59:56

Featuring

Gold AG

Song from the album:

"Live 2010"


XHELA (2X)
Maturant o maturant
Emri me i bukur je ti
Sonte eshte nje nat e veqant
Kalle kalle flak oj shoqni

Shpejt vitet na kaluan
kjo nat e jona je te jet kujtimi me i mir
Sonte po ndahen kto rrugt e tona e kemi te veshtir
E neser jo nuk do te ket takime nklasen ton
Sonte ne do te ndahemi do te ndahemi per gjithmon

XHELA (2X)
Maturant o maturant
Emri me i bukur je ti
Sonte eshte nje nat e veqant
Kalle kalle flak oj shoqni

GOLD AG :
Fjalen e ka ma e mira klas ma tmir se na jo kurr ska me pas
Sonte shpejt po na shkon nata
Ndryshe po dokum me kat e kravata
Kush o ka vjen te ton e din
Ska lidhje nkom a me limozin
Hallet e tua jon hallet e mia
Qysh e don shoqnia flak let kallet shpia

XHELA (3X)
Maturant o maturant
Emri me i bukur je ti
Sonte eshte nje nat e veqant
Kalle kalle flak oj shoqni


Lyrics submited by Blendinjooo
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019