Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xhela - Pika Zeze Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

2X
S'di aje te pa
qka jetum ba
per inati tem del pa u ndal
asgjë s'më qetson nga xhelozia
se zemra veq ty po t'don

2x
Sa kem bashk ty sta pasna dit
mu kujtove ah sa jam merzit
E kam ndjeh ndarjen un me ty
e kam dit, ta kam lexu n'sy

REF.2x:
Eli, Eli, Eli
bota imee je
Eli, Eli, Eli
Oj dashni ku je

2x
Pika zez n'faqe tane m'pate than
Ti je kjo nafak
tash tu boh zemer ashiqare
Menxi paske prit me m'lan

2x
Sa kem bashk ty sta pasna dit
mu kujtove ah sa jam merzit
E kam ndjeh ndarjen un me ty
e kam dit, ta kam lexu n'sy

REF.2x:
Eli, Eli, Eli
bota imee je
Eli, Eli, Eli
Oj dashni ku je

Ky tekst u dërgua nga Selma fetahuRenditja: Top 200
Publikimi: 03/07/2017
Teksti: Fadil Topalli
Video Produksioni: RGB Entertainment
Kitarë: Ardian Kastrati
Violinë: Mentor SylejmaniMë Shumë Këngë Nga Xhela:


Komente 0


Xhela - Pika Zeze
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pika Zeze".
3. Video është e këngës "Pika Zeze", por nuk këndohet nga Xhela.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.