Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio

Xhela - U Kall Darsma  (Feat. Dj Gimi-O)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

05/07/2017

2017-07-05T18:28:37

Featuring

Dj Gimi-OKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "U Kall Darsma" kënduar nga Xhela.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Xhela i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Xhela:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet