Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video

Xhela - M'Qani Shokë  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.9 / Votuan:  13

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

12/10/2017

2017-10-12T17:30:25

Teksti:

Fadil Topalli

Orkestrimi:

Agon Neziri
Po jetoj sikur i mjere
Ndarja jone vuajtje ka sjell
Sjam tu mujt prej Zemres me te nxjerr.

Po jetoj sikur i mjere
Smuj me te pa ty me tjere
Zemren time ti do te jesh perhere

Si dikur ma i lumtur nuk jam
ai tjetri tani e ka prane

Me qani Shoke se jam merzit
Me ka marr malli me ja pa syte
Me ka marr malli me ja pa syte

Me qani Shoke se kam siklet
Besoni nuk pe kam leht
me nje tjeter kur e shoh ne qytet.

U lenduam ne te dy
Qka te koka kjo dashni
Faji eshte tek une o Shoket e mi
E lendova faj nuk kam
gabimet tash jam tu i pa
Qaj per veten po qaj dhe per ate

Si dikur ma i lumtur nuk jam
ai tjetri, tani e ka prane

Me qani Shoke se jam merzit
Me ka marr malli me ja pa syte
Me ka marr malli me ja pa syte

Me qani Shoke se kam siklet
Besoni nuk pe kam leht
me nje tjeter kur e shoh ne qytet.


Ky tekst u dërgua nga Bahri TrenaKartolina (2)

2019-01-11 09:38:43
U lënduam ne të dy
Qka të koka kjo dashni
Faji është tek unë o shokët e mi
E lëndova, faj nuk ka
Gabimet tash jam tu i pa
Qaj për veten, po qaj edhe për atë
2018-03-25 10:45:17
M'ka mar malli me ja pa syt

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë Këngë Nga Xhela:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet