Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xhela - E Kisha Një Lule Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

E kisha une nje lule
nga nje fare e mbjellur vet
I hidhja uje qdo nate
e puthja qdo mengjes

Aman aman

I hidhja uje qdo nate
e puthja qdo mengjes

Refreni

U rrite kjo lule
nga te puthurat e mia
u be nje vajze e bukur
e beri dashuria

Aman aman aman

u be nje vajze e bukur
e beri dashuria

II
U rrite kjo lule
nga te puthurat e mia
u be nje vajze e bukur
e beri dashuria

Refreni

E kisha une nje lule
nga nje fare e mbjellur vet

I hidhja uje qdo nate
e puthja qdo mengjes

Aman aman aman

I hidhja uje qdo nate
e puthja qdo mengjes

Ky tekst u dërgua nga Bahri TrenaPublikimi: 04/01/2018


Xhela - E Kisha Një Lule
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "E Kisha Një Lule".
3. Video është e këngës "E Kisha Një Lule", por nuk këndohet nga Xhela.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Xhela:


Komente 0