Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Xhela - Fato Fato  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/12/2010

2010-11-30T23:00:00+00:00

Këngë e albumit:

"Live 2010"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Fato Fato" kënduar nga Xhela.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Afrim Muçiqi, Ramadan Krasniqi, Leonora Poloska & Nazife Bunjaku - Fato Fato

2x
ne takim te pare or djal
une ty kur te pash
zemren time o more djal
ty ne dore ta lash
2x
o djal o djalo
dicka ty met kallxu
se ne ty o mre djal
fort jam dashuru

2x
vec nje fjale o moj Fat
pata me ta than
pervec teje zemra
nuk don tjeter kan

2x
oj Fato oj Fato
dicka me te kallxu
se ne ty oj Fate
une jam dashuru

Labi & Prishtina - Fato Fato

nje dit heret ne mengjes une kur jam qu 2x

me nje vajz te bukur une jam taku 2x

ojj fato fato dicka met kallzu...
se ne ty oj moj fat shum jam dashuru 2x

ne takim te par oj fat une kur te pash 2x

edhe zemren time fato n'dorr ta lash 2x

oj fato fato dicka met kallzu... se ne ty oj moj fat shum jam dashuru 2x

veq nij fjal ty moj fat pata me ta than 2x

veq ne vdeksha o moj fat nuk e la pat marr 2x

oj fato fato dicka met kallzu... se ne ty oj moj fat shum jam dashuru 2x
Më Shumë Këngë Nga Xhela:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet