Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Xhelal Juka

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8
BIOGRAFIA: Xhelal Juka është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqiperisë së veriut. Më datë 15 Mars 2012, Xhelal Juka publikon videoklipin "Zagrebi". Më datë 2 Gusht 2013, Xhelal Juka publikon videoklipin "Moj Syzeze"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Bardhok Mehmeti

Adem Barbullushi

Istref Zaraj

Petrit Gjini

Vehbi Berisha

Elderin Dekaj

Prek Mrishaj

Perlat Sheqeri

Lekë Dedvukaj

Gjin Dona

Tags: Xhelal Juka, Xhelal Jukaj


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet