Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Xhema Aka Jemayli

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.2 / Votuan:  5
BIOGRAFIA: Xhema Aka Jemayli është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 28 Shtator 2006, Xhema Aka Jemayli & Oran G publikojnë videoklipin "Ti Je Sexy". Më datë 8 Gusht 2007, Xhema Aka Jemayli publikon videoklipin "Me Kete Flow". Në vitin 2008, Xhema Aka Jemayli publikon albumin "Alba"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtareAlba (2008)

Hey Mama


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Wllatki

F-Boogie

O.D (Overdose)

Bigg V

Biggi

Legjenda

Kacho

Scorpion

Bidaki

Oran G

Tags: Xhema Aka Jemayli, Xhema, Jemayli


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet