Më mbaj mend (për 1 muaj)

Jemayli - Tu Rrit Fama  (Feat. Dr. Mery & Hary-B)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

Featuring

Merytoni

13/04/2014

2014-04-13T16:14:28+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Tu Rrit Fama" kënduar nga Jemayli.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Jemayli i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Xhema Aka Jemayli:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet