Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Xhemi Nokshiqi Muzai & Kole Susaj - Vdeksha Ne Sy Te Tu (Kenge Humoristike)

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vdeksha Ne Sy Te Tu (Kenge Humoristike)".
3. Video është e këngës "Vdeksha Ne Sy Te Tu (Kenge Humoristike)", por nuk këndohet nga Xhemi Nokshiqi Muzai & Kole Susaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Xhemi Nokshiqi Muzai & Kole Susaj - Vdeksha Ne Sy Te Tu (Kenge Humoristike)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Komente

Asnjë Koment

04/05/2018

2018-05-04T00:49:32+00:00Moj e Mira flokte ne krahe;
me te puth diten spo kam Kahe
Me te puth ne Terr po me vjen gjynahe.

Hej ti vdeksh ne kaçimak,
rak e tak o rake e take
a Medet kuku per ty,

Une vdeksha o ne sy te tu.

Me krye ne hi gjumi te mori,
Miao mjao mjao te Ben maçorri,
te HAN gjELI o te oborri.

Hej ti vdeksh o ne kacimak
rake e tak o rak e tak,
a Medet medet per mu
une vdeksha ne syt tu

Mi ngrim sogjte tuj fluturue
po as jo o nuk me Thue,
PO AS JO O NUK ME THUE
care nuk kie pa fjet me mue

Veç ne Nat me ciik me fjet
nuk te leshojne ethet per 3 vjet.
Nuk te leshojne ethet o per 3 vjet
more plak o qyqani shkret
... Ref Hej ti vdeksh ne kacimak
Rrak e tak o rrak e tak
A medet medet per mu
Une vdeksha ne sy te tu
Hej ti vdeksh ne kacimak
Rrak e tak o rrak e tak.
A medet medet per mu
Une vdeksha ne sy te tu

Ba me te zan ku mund te pushtoje
Me 7 dryna te ngujoj
Me 7 dryna te ngujoje.
Pa me marr pushka nuk te leshoj

Ti ske pushke dhe as pushkalle
Tjeter kund zemra eshte fale
more plak o qyqan i ngrate

Ti ske pushke pi kie pushkalle tjeter kund zemra ashte dhan
More plak o qyqan i shkrete


Më Shumë Këngë Nga Xhemi Nokshiqi Muzai:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet