Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xhemil Salihu - Mos M'kerko Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Nese pyet dikush per muaa..??
Thuni se esht ba lot e esht ba lot
nese pyet perseri per muaa??
thuaj se nuk esht nket bot,
nuk esht nket bottt..........?????
(2X)
Mos m'kerko. mos m'kerko
vazhdo rrug ku deshe shko
e kur tkthehesh perseri
jam ba lot per ty jam ba shi...

Nese pyet dikush e qan per muaa
tash esht von per me u pendu
per me u pendu..
nuk isha ai qe kishe menduu
cdi gabim qe ban ke me pagu
ke me pagu..
(4X)
Mos m'kerko mos m'kerko
vazhdo rrug ku deshe shko
e kur tkthehesh perseri
jam ba lot per ty jam ba shi..??


Ky tekst u dërgua nga Meri

Xhemil Salihu - Mos M'kerko
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mos M'kerko".
3. Video është e këngës "Mos M'kerko", por nuk këndohet nga Xhemil Salihu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Xhemil Saliu:


Komente 0