Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xhemil Salihu - Haxhere Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Dashurojsha un ni vajz
emnin e kishte Haxhere
shum i mjer mla ne zemer
prej asaj pranvere
shum i mjer me la ne zemer
prej asaj pranvere.

refreni

Haxhere haxhere
ste harroj asnihere
gjithmon ne ty dot kujtohem
dhe qeter sdot dashurohem
Haxhre haxhere
ste harroj asnjehere
gjithmon ne ty dot kujtohem
me qeter sdot dashurohem.

Met vertet un e dojsha
i lumtur isha pran saj
met vertet un e dojsha
i lumtur isha pran saj
fotografin qe me dha
pran zemres gjithmon e mbaj
fotografin qe me dha
pran zemres gjithmon e mbaj.


Ky tekst u dërgua nga Mendi-ch

Xhemil Salihu - Haxhere
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Haxhere".
3. Video është e këngës "Haxhere", por nuk këndohet nga Xhemil Salihu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Xhemil Saliu:


Komente 0