Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xhemil Salihu - Kthehu Perseri Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


A e din moj shkupjank
se kjo jeta shum nuk zgjat
se kjo jeta shum nuk zgjat
ae din moj shkupjank
se kjo jeta shum nuk zgjat
se kjo jeta shum nuk zgjat
shkon rinia e nuk vjen
zemren time ende je
shkon rinia e nuk vjen
zemren time ende je.

refreni

Kthehu perseri
a beson ne dashuri
mos me le te shkret
jam i ri e du te vdes
kthehu perseri
a beson ne dashuri
mos me le te shkret
jam i ri e du te vdes.

Mos mendo se dot martohem
un me qeter te gezohem
un me qeter te gezohem
mos mendo se dot martohem
un me qeter te gezohem
un me qeter te gezohem
tkam dhan fjal e tkam dhan bes
deri sat vish moj ty dot pres
tkam dhan fjal e tkam dhan bes
deri sat vish moj ty dot pres.


Ky tekst u dërgua nga Mendi-ch


Nuk kemi video për këtë këngë.
Xhemil Salihu - Kthehu Perseri
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kthehu Perseri".
3. Video është e këngës "Kthehu Perseri", por nuk këndohet nga Xhemil Salihu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Xhemil Saliu:


Komente 0