Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xhemil Salihu - 1001 Netë Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  5

Këto ura këto rrug sme treguan ku je zhduk
Ndersa yjet ne lartsi me than se ti ke tjeter dashni
Këto ura këto rrug sme treguan ku je zhduk
Ndersa yjet ne lartsi me than se ti ke tjeter dashni

1001 netë jam në vetmi po vuj per ty
1001 netë lotoj per dashuri
1001 netë jam në vetmi po vuj per ty
1001 netë lotoj per dashuri

Cila ënderr po te ndjek, per mu malli a stë djeg
Këto net a stkan mjaftu per me kuptu sa te kam dashuru
Cila ënderr po te ndjek, per mu malli a stë djeg
Këto net a stkan mjaftu per me kuptu sa te kam dashuru

1001 netë jam në vetmi po vuj per ty
1001 netë lotoj per dashuri
1001 netë jam në vetmi po vuj per ty
1001 netë lotoj per dashuri


Ky tekst u dërgua nga I-love-xhemil-salihu


Nuk kemi video për këtë këngë.
Xhemil Salihu - 1001 Netë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "1001 Netë".
3. Video është e këngës "1001 Netë", por nuk këndohet nga Xhemil Salihu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Xhemil Saliu:


Komente 0