Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xhemil Salihu - Besa, Besë Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Ndoshta zemra zdin me fol.Po si te tregoj
Sa gabime ti kam fal.Lotet e deshmojn
Ndoshta zemra zdin me fol.Po si te tregoj
Sa gabime ti kam fal.Lotet e deshmojn

Per ty, per ty, nuk ka fjal, renin e kam un
Nuk mendove pak me koh, me ken ti po lun
Per ty, per ty, nuk ka fjal, renin e kam un
Nuk mendove pak me koh, me ken ti po lun

Mos me thuaj ma bashnor, se kshtu me turpron
Me dy ftyra nje njeri, zemra nuk ma don
Mos me thuaj ma bashnor, se kshtu me turpron
Me dy ftyra nje njeri, zemra nuk ma don

Per ty, per ty, nuk ka fjal, renin e kam un
Nuk mendove pak me koh, me ken ti po lun
Per ty, per ty, nuk ka fjal, renin e kam un
Nuk mendove pak me koh, me ken ti po lun


Ky tekst u dërgua nga I-love-xhemil-salihu


Nuk kemi video për këtë këngë.
Xhemil Salihu - Besa, Besë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Besa, Besë".
3. Video është e këngës "Besa, Besë", por nuk këndohet nga Xhemil Salihu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Xhemil Saliu:


Komente 0