Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xhemil Salihu - Ah Moj Dashnie Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Ofofofof foofofofof aman aman
Si kandil po digjem, po rri ne vetmi
More rrugen e gabuar, m'thae lamtumir, m'thae lamtumir
Si kandil po digjem, po rri ne vetmi
More rrugen e gabuar m'thae lamtumir,
Si kandil po digjem, po rri ne vetmi
More rrugen e gabuar, m'thae lamtumir,

Ah moj dashnie, ke shti merzie
Oh po te lyp zemra moj ku je
Ah moj dashnie, ke shti merzie
Oh po te lyp zemra moj ku je

Lamtumir kur me thave, zemra m'dish mu qa
ashtu shpirtin me thot, jo zdu me u nda
Lamtumir kur me thave, zemra m'dish mu qa
ashtu shpirtin me thot, jo zdu me u nda

Ah moj dashnie, ke shti merzie
Oh po te lyp zemra moj ku je
Ah moj dashnie, ke shti merzie
Oh po te lyp zemra moj ku je

Tash ma dhe helmi, m'helmon per gjithmon
Si me thua lamtumir, shum ti po gabon
Tash ma dhe helmi, m'helmon per gjithmon
Si me thua lamtumir, shum ti po gabon

Ah moj dashnie, ke shti merzie
Oh po te lyp zemra moj ku je
Ah moj dashnie, ke shti merzie
Oh po te lyp zemra moj ku je


Ky tekst u dërgua nga I-love-xhemil-salihu


Nuk kemi video për këtë këngë.
Xhemil Salihu - Ah Moj Dashnie
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ah Moj Dashnie".
3. Video është e këngës "Ah Moj Dashnie", por nuk këndohet nga Xhemil Salihu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Xhemil Saliu:


Komente 0