Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xhemil Salihu - Luj, Luj Kosovare Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  3

O sa mir po lujka Kosovarja ne valle
Nder gjitha ma e bukra inati takoje.
O sa mir po lujka Kosovarja ne valle
Nder gjitha ma e bukra inati takoje.

Luj, luj Kosovare, tallava me def.
Mir um shkojka nata, o sonte per qef.
Luj, luj Kosovare, tallava me def.
Mir um shkojka nata, o sonte per qef.

Gjith po t'rrin karshi, rrehin me shuplak.
Luj qik luj aman na heket marak.
Gjith po t'rrin karshi, rrehin me shuplak.
Luj qik luj aman na heket marak.

Luj, luj Kosovare, tallava me def.
Mir um shkojka nata, o sonte per qef.
Luj, luj Kosovare, tallava me def.
Mir um shkojka nata, o sonte per qef.

Luj, luj Kosovare, tallava me def.
Mir um shkojka nata, o sonte per qef.
Luj, luj Kosovare, tallava me def.
Mir um shkojka nata, o sonte per qef.


Ky tekst u dërgua nga Grejkoc

Xhemil Salihu - Luj, Luj Kosovare
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Luj, Luj Kosovare".
3. Video është e këngës "Luj, Luj Kosovare", por nuk këndohet nga Xhemil Salihu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Xhemil Saliu:


Komente 0