Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xhemil Salihu - Smundje E Rend Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2 / Votuan:  1

smundje e rand
une rash nkrevet
doktoret i thira
i thira njeher
eja shpejt eja shpejt ti o
mem sherua jeten time
jeten time ti me ma shpetuar

o doktor ti eja
eja ti ma shpejt
jam i ri jam i ri
e sdu me vdek
kam te dashuren
kam te dashuren
qe e dua shum
ska nje muaj ska nje muaj
un qe jam feju

jam i ri e jam i ri
o njezet vjeqar
as nje te mir as nje te mir
un se kam pa
tash kur gzoi
tash kur gzoi
kjo dashni rash ne shtrat
rash ne shtrat nga helmi zi
edhe qan edhe qan
se une vdes amanat dashnores
o moj me ja lan
let mos qan let mos qan
ajo per mua eshte e re
eshte e re o mos mu shemtuarNuk kemi video për këtë këngë.
Xhemil Salihu - Smundje E Rend
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Smundje E Rend".
3. Video është e këngës "Smundje E Rend", por nuk këndohet nga Xhemil Salihu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Xhemil Saliu:


Komente 0