Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xhemil Saliu - Paska Celur N'bafçe Jorgovani Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


E PASKA CEL NBACE JORGOVANI
JA KA KPUT ZEMREN CA KE TI DJALI.
E PASKA CEL NBACE JORGOVANI
JA KA KPUT ZEMREN CA KE TI DJALI

E JORGOVANI NONE MOJ PLOT ME ER
MA KUJTON DASHNOREN QKAM DASHT.
E JORGOVANI NONE PLOT ME ER
MA KUJTON DASHNOREN QKAM DASHT

E PO AFROHET NONA PER ME M'PYTE
CFAR PO ME KE OR DJAL QE M'JE MERZITE.
PO AFROHET NONA PER ME M'PYTE
CFARE PO ME KE OR DJAL QE MJE MERZITE

E HE MALLKUAR NONE MOJ SHOQRIA
E CILA TE KA SHKRIR NGA DASHURIA.
OJ E MALLKUAR NONE MOJ SHOQRIA
E CILA TE KA SHKRIR NGA DASHURIA
Xhemil Saliu
Publikimi: 27/05/2018
Muzika: Ejup Shabani
Teksti: Ejup Shabani
Orkestrimet: Afrim Hajdari
Studio - " A- Ha - Sound " Gostivar
Klarinet - Abaz Leka
Editor - Sulejman TiroXhemil Saliu - Paska Celur N'bafçe Jorgovani
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Paska Celur N'bafçe Jorgovani".
3. Video është e këngës "Paska Celur N'bafçe Jorgovani", por nuk këndohet nga Xhemil Saliu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Xhemil Saliu:


Komente 0