Xhemile Veselaj
Xhemile Veselaj
Xhemile Veselaj
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Xhemile Veselaj është këngëtare e njohur. Më datë 27 Qershor 2014, Xhemile publikon videoklipin "Trileqe", në bashkëpunim me Arsimi.

Më datë 9 Dhjetor 2014, Xhemile Veselaj publikon videoklipin "O Qyqan".

Më datë 25 Korrik 2015, Xhemilja publikon videoklipin "Si Vullkan", në bashkëpunim me Fjori Tirona.

Më datë 1 Qershor 2016, Fadil Riza & Xhemilja publikojnë videoklipin "Ki Me M'dasht".

Më datë 5 Qershor 2020, Xhemile Veselaj publikon videoklipin "Si T’Jetoj Pa Ty".

Më datë 18 Shtator 2020, Xhemile Veselaj publikon videoklipin "Mashup Kenge Dasmash 2020".

Më datë 17 Shtator 2021, Xhemile Veselaj publikon videoklipin "Për Ty". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Arsim Bunjaku. Videoklipi u prodhua nga kompania MProduction.

Më datë 11 Shkurt 2022, Xhemile Veselaj publikon videoklipin "Jam Betu".

Më datë 24 Qershor 2022, Xhemile Veselaj publikon videoklipin "8 Me 2". Muzika e këngës u punua nga Xheni Meçe, ndërsa teksti u shkrua nga Ejup Shabani. Videoklipi u prodhua nga kompania MProduction.

Më datë 9 Shtator 2022, Xhemile Veselaj publikon videoklipin "Ike".

Më datë 29 Tetor 2022, Xhemile Veselaj publikon videoklipin "E Bardha, E Zeza".

Më datë 7 Janar 2023, Xhemile Veselaj publikon videoklipin "Seen". Teksti i këngës u shkrua nga Ghulo. Videoklipi u prodhua nga A Films, ndërsa produksioni audio u realizua nga Granit Gashi & Darddy.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »
Lajme Showbiz:

Më shumë artikuj nga Xhemile Veselaj »

Komente 0