Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xhemile - Trileqe (Feat. Arsimi)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.1 / Votuan:  30

jalile sa e ombel jue trileqe

jalile sa e ombel jue trileqe

te gjith po me ton si trileqe
une jom si trileqe une jom

eja djal provje pak
SE DO TE Ngelet shum e ron
po i nonqmon gjona e mira
sdishe ti qosht dashuria
do te flasesh me vetvetn
po e provove ket trileqen

rraktaktak hajde zemer pak ma ngat
rrkataktak hajde shqirt se kom qka tjap

jalile sa e ombel jue trileqe

jalile sa e ombel jue trileqe

eja djal provje pak
SE DO TE Ngelet shum e ron
po i nonqmon gjona e mira
sdishe ti qosht dashuria
do te flasesh me vetvetn
po e provove ket trileqen

rraktaktak hajde zemer

pak ma ngat
rrkataktak hajde shqirt se kom qka tjap


Ky tekst u dërgua nga Ajoo



Xhemile Veselaj
Renditja: Top 200
Publikimi: 27/06/2014


Xhemile - Trileqe
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Trileqe".
3. Video është e këngës "Trileqe", por nuk këndohet nga Xhemile.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Xhemile Veselaj:


Komente 2