Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xhemile Veselaj - O Qyqan Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2

Ceca, ish gruaja e Arkanit njihet si njëra prej këngëtarëve më anti-shqiptare në Serbi, por ja që në Kosovë ka adhurues saqë ja kopjojnë asaj tërësisht këngën, raporton Portali Tetova Sot.

Xhemile Veselaj me këngën e saj të re është padyshim adhuruesja më e madhe e gruas së Arkanit në Kosovë.

Kënga e saj “O Qyqan” është një kopje e vjedhur tërësisht nga këngëtarja serbe Ceca, kënga “Kukavica”.

Kënga e cila është lansuar mbrëmë në Arkiva Shqip është larguar nga kjo kompani më t’u kuptuar se është e vjedhur.

Xhemilja e ka lansuar këngën mandej në një kanal zyrtarë të saj.

Ndryshe Xhemile Veselaj është një këngëtare e njohur për interpretimet live që i bën nëpër lokalet e natës.

-visit-ulcinj


Xhemile Veselaj - O Qyqan
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "O Qyqan".
3. Video është e këngës "O Qyqan", por nuk këndohet nga Xhemile Veselaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Xhemile Veselaj:


Komente 0