Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xhemile Veselaj - S'ishte Hera E Pare Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Degjoje kete keng qe un po e kendoj
Qe zemra po me digjet flak.
e syte me lotoj ti e humbe dhe e vrave
tonen dashuri dhe per ket
tradhti fajtor je ti
Ne fillim un te tregova
Qe pa mua smundesh t´jetosh
e tasht esht shum von qe ta kuptosh

[REF. 2x:]
S'ishte hera par qe m'tradhtove
S'ishte hera par qe m'lendove
Por kjo dot jet hera fundit
qe dhimbje m'shkaktove

Kur ta kujtosh ti diten qe u njohe me mua
Dot qmendesh nga gezimi
Por von e ke kuptuar
Kur ta kujtosh ndarjen me muaa
Veten do ta mallkosh
para menej dot perulesh
por qdo gje esht e kot
Ti zemren mua ma theve por von e kuptove
Qe sbashku me mua dhe veten lendove

[REF. 4x:]
S'ishte hera par qe m'tradhtove
S'ishte hera par qe m'lendove
Por kjo dot jet hera fundit
qe dhimbje m'shkaktove


Xhemile Veselaj - S'ishte Hera E Pare
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "S'ishte Hera E Pare".
3. Video është e këngës "S'ishte Hera E Pare", por nuk këndohet nga Xhemile Veselaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Xhemile Veselaj:


Komente 0