A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Xheneta Fejzullahu

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  21
BIOGRAFIA: Xheneta Fejzullahu është një këngëtare e njohur. Në Prill 2014, Xheneta Fejzullahu merr pjesë në Celësi Muzikor 8 me këngën "S'kam Menduar"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Sevi

Luljeta Kuraja

Entela Ilirjani

Ema Bytyqi

Mimoza Abedini

Sidorela Kelmendi

Aida Hani

Mimoza Selimi

Liliana Kanina

Jorida Zaimaj


Tags: Xheneta Fejzullahu

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019