A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Xheni (Aona)

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
BIOGRAFIA: Xheni (Aona) është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo etno. Më datë 4 Dhjetor 2018, Xheni publikon videoklipin "Dashni", në bashkëpunim me Mandin. Muzika dhe orkestrimi i këngës janë punuar nga Albert Sula. Videoklipi u prodhua nga kompania Chill Pro. Më datë 6 Shtator 2019, Xheni publikon videoklipin "Ti Amo", në bashkëpunim me Geni Nishtullën. Muzika dhe orkestrimi i këngës janë punuar nga Albert Sula....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Merita Toçilla

Emina Fazlija

Diellza Dedushi

Miranda Kondakçi

Vlora Dugolli

Gresa Hoxha

Dorina

Jela

Ajlin Petrela

Jona


Tags: Xheni, Xheliana

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019