Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xheni (Aona)

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10
BIOGRAFIA: Xheni (Aona) është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo etno. Më datë 4 Dhjetor 2018, Xheni publikon videoklipin "Dashni", në bashkëpunim me Mandin. Muzika dhe orkestrimi i këngës janë punuar nga Albert Sula. Videoklipi u prodhua nga kompania Chill Pro. Më datë 6 Shtator 2019, Xheni publikon videoklipin "Ti Amo", në bashkëpunim me Geni Nishtullën. Muzika dhe orkestrimi i këngës janë punuar nga Albert Sula....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Flu

Merita Toçilla

Emina Fazlija

Miranda Kondakçi

Vlora Dugolli

Gresa Hoxha

Dorina

Jela

Ajlin Petrela

Jona

Tags: Xheni, Xheliana


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet