Xheni (Aona)
Xheni (Aona)
Xheni (Aona)
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Këndon kryesisht: etno
Xheni (Aona) është këngëtare. Më datë 4 Dhjetor 2018, Xheni publikon videoklipin "Dashni", në bashkëpunim me Mandin. Muzika dhe orkestrimi i këngës janë punuar nga Albert Sula. Videoklipi u prodhua nga kompania Chill Pro.

Më datë 6 Shtator 2019, Xheni publikon videoklipin "Ti Amo", në bashkëpunim me Geni Nishtullën. Muzika dhe orkestrimi i këngës janë punuar nga Albert Sula.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Komente 0