A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • Artists
  • X
  • Xhejn Kumrija Dhe Enxhi Kumrija
Xhejn Kumrija Dhe Enxhi Kumrija

Choose star rating

Rating:  1.5 / Votes cast:  15
  • Origin:
  •  
  • Residence:
  • Shqipëri 
BIOGRAFIA: Xhejn Kumrija Dhe Enxhi Kumrija is a popular singers duo. Në Maj 2012, Xhejn Kumrija & Enxhi Kumrija marrin pjesë në Top Fest 9 me këngën "Shkretetire". Në Dhjetor 2012, Xhejn Kumrija & Enxhi Kumrija marrin pjesë në Festivali i 51-të në RTSH me këngën "Arti I Nje Fundi". Në Maj 2013, Xhejn Kumrija & Enxhi Kumrija marrin pjesë në Top Fest 10 me këngën "S'jemi Me Ne". Në Dhjetor 2013, Xhejn Kumrija & Enxhi Kumrija marrin pjesë në Festivali i 52-të në RTSH me këngën "Kur Qielli Qan". Në Dhjetor...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Agon Dhe Bujar

Ahmet Beha Dhe Ziadin Sopi

Armel Dhe Emanuel Delaj

Luli Dhe Besi

Luani Dhe Migjeni

Marina Dhe Fabi

Big Sell & Cannabis

Lezi Dhe Bedi

Hamdi Dhe Elmi Dakaj

Yllka Dhe Ylli Ostergllava


Tags: Xheni Kumrija, Enxhi Kumrija, Motrat Kumrija, Motrat Kumria

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019