Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Xhejn Kumrija & Enxhi Kumrija - Arti I Nje Fundi  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

20/12/2012

2012-12-20T00:00:00

Pjesëmarrëse në

Festivali i 51-të në RTSHKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Arti I Nje Fundi" kënduar nga Xhejn Kumrija & Enxhi Kumrija.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Xhejn Kumrija Dhe Enxhi Kumrija: