Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xheni - Hip Hop Tallava Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


jalelelele lele lelel jalelele lelele

cuna merr ne telefon
hajt me knu jaran ni ore
cuna merr ne telefon
hajt me knu jaran ni ore
djem e cika jane mallzu
jane tubu per me vallzu
djem e cika jane mallzu
jane tubu per me vallzu
jasha jasha jasha jasha dilezldorfi
berlinin minhenin jasha dhe franforti benmeni dehni
tashe edhe frajburgut ajde i erdh reni
harovei aburgdurtet mundi tybe dhe shtutgardi
aman aman off ofofof
edhe tash po shkojna pak edhe nga zvicra pak edhe nga zvicra
krejt zvicrant oo ajde do ti kallim
hajt do ti kallim
jasha cirih jasha


Ky tekst u dërgua nga GuluXheni
Publikimi: 16/03/2013


Xheni - Hip Hop Tallava
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hip Hop Tallava".
3. Video është e këngës "Hip Hop Tallava", por nuk këndohet nga Xheni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Xheni:


Komente 0