Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xheni - Party Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Ne rrug te qytetit
Si me pas miting
Kolona, kolona
Rinia po vijn krejt jan
Veshur mir dhe koken
Bahen gati she shkojn
Ne diskotek se sonte
Paska parti

Para diskotekes do
Na vij e madhe plot
Me vjza te reja
Si ne pazar te grave

I presin fraerat me
Hy ne diskotek
Edhe sonte si cdo
Mbramje kena me e djeg

-Refreni-
Uk ju bodi,bodi
Shek ju bodi,bodi
Tenst ju redy,redy
Kont ju repe ton(2)

Parti, parti disko parti
Knacnu, knacnu krejt
Ne parti komon,komon
Lets go parti ah sa shpejt
Po kalon vakti (2)

-Refreni-
Parti, parti
Komon parti
Lets go parti
Hajde ne parti
Deri n'sabah
Lujna knojna tallava(2)

Kta vajzat e reja
Krejt jan ba kullerka
Do kan vesh minica
Do kan vesh farmerka
I kan n'drec frizurat
Edhe jan shminku
Kan ardh ne diskotek
Djemt me i provoku

Po edhe na djemt
Jena shum frajera
Para diskotekes
Kena ardh me tjera
Kur vim na djemt
Krejt si kauboja
Si te hina brenda
At'her fillon loja

-Refreni-
Uk ju bodi,bodi
Shek ju bodi,bodi
Tenst ju redy,redy
Kont ju repe ton(2)

Parti, parti disko parti
Knacnu, knacnu krejt
Ne parti komon,komon
Lets go parti ah sa shpejt
Po kalon vakti (2)

-Refreni-
Parti, parti
Komon parti
Lets go parti
Hajde ne parti
Deri n'sabah
Lujna knojna tallava(2)

Ah sa shpejt po kalon vakti

-Refreni-
Parti, parti
Komon parti
Lets go parti
Hajde ne parti
Deri n'sabah
Lujna knojna tallava(2)

E tash vazhdojna pak
Me tallava o pak me
Tallava u knacem,
U knacem ajde po bojna
Sefa, po bojna sefa
Sonte kena parti
Duhet me e kall
O duhet me kall
Deri ne menxhes
Aman vallja ska
Me u ndal jo, jo
Ska me u ndal
Edhe sonte shok
Aman sikur cdo
Vikend o sikur
Cdo vikend u mush
Diskoteka mo nuk
Paska ven
U kall atmosfera
U cu disponimi
Edhe diskotekes
Hajde po don
Me i dal tymi
O po don me i dal tymi

aaammaaaaaaaaaaaaaaaeeeeeeeeeejjjjjjjjjjjjjjjjjejejejejejejej
aman, aman ofofof
aman, aman ofofof.............


Ky tekst u dërgua nga  mevlanXheni
Publikimi: 24/04/2014


Xheni - Party
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Party".
3. Video është e këngës "Party", por nuk këndohet nga Xheni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Xheni:


Komente 0