Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xheni - Ti U Martove Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Ishim te ri ne ndoshta gabuam
Qe kac te ri ne u dashuruam
Ndoshta e fatit me vete shkuam
Ndoshat gabuam qe si ndegjuam
Deshta me ti te coj jet
Thash xheta dashni tvertet
Cdo njeri na kisht inat
tash na ndron ni rug e gjat

2x
ti u martove jeten e vazhdon keshtu rinin time po ma rezikon ndoshta me deshte tjeret na kan nda ndoshta vet deshte masrtesen me e ba

e kerkoj diellin por sit sme shohin i kerkoj rezet qe smngrohin per mu ke qen ti si delli me rezet per jet vullnetin ti mu kma ke jet deshta me ti te coj jet thash xheta dashni tvertet cdo njeri na kisht inat tash na coj nje rug e gjat

2x
ti u martove jeten e vaszhdon keshtu rinin time ti ma rezikon ndoshta me deshte tjeret te kan nda ndoshta vet deshte martesen me e baNuk kemi video për këtë këngë.


Xheni
Publikimi: 31/07/2012


Xheni - Ti U Martove
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti U Martove".
3. Video është e këngës "Ti U Martove", por nuk këndohet nga Xheni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Xheni:


Komente 0