Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xheni - Mos M'harro Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Mos M'harro" kënduar nga Xheni.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 1 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
1

DËRGO TEKSTIN

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Kanita. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Mos m'harro, mos m'harro
Mos m'harro
3x

Ah gabon nese thu ato falen
Uh babe
Uhh telefonatat e tua s'nalen
S'harron leht ti

She go low low low
She go down down down
Te un prane prane prane
Do me kon kon kon

She go low low low
She go down down down
Ama s'ka me kan
Eshte shume vone o xhan

Si pa ty, si me ty
E njejt jam
pasha kta dy sy
T'kom than s'ki me mujt
Ski me mujt
Pa mu

Mos m'harro, mos m'harro
Mos m'harro
2x

Mos m'harro, mos m'harro
Mos m'harro
2x

Per cdo nate tu t'thirr
Per cdo nate tu t'prit
Un vec po du me dit
A je mire
A kena hala shprese
Qe me prit
Nje dit me t'mire
Me ty

Ti ike shpejt
Si era era era
Te un s'ki mo
Vlera vlera vlera
T'kom than
S'ki me mujt, s'ki me mujt
Pa mu

Mos m'harro, mos m'harro
Mos m'harro
2x

Mos m'harro, mos m'harro
Mos m'harro
2x

She go low low low
She go down down down
Te un prane prane prane
Do me kon kon kon

She go low low low
She go down down down
Ama s'ka me kan
Eshte shume vone o xhan

Publikimi: 03/04/2013Më Shumë Këngë Nga Xheni:


Komente 0


Xheni - Mos M'harro
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mos M'harro".
3. Video është e këngës "Mos M'harro", por nuk këndohet nga Xheni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.