Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xheni - Niset Dasma Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

(1)
Ka dal nono para deres nusene me e prit 2

Kadal hona përmi koder e na bojka drit 2

Mir se erdhe nuseee mashalla po bojm )
Bashk me dhondrin in në valle) 2
Të gjith të festojm )
(2)
Nisi vallja me tupana gjith meren po knojn 2
Ho gëzu nona edhe baba gjalin e martojn 2
Refren
Mir se erdhe nuseee mashalla po bojm )
Bashk me dhondrin in në valle) 2
Të gjith të festojm )
(2)


Ky tekst u dërgua nga Feta bexhetiXheni
Publikimi: 24/04/2014


Xheni - Niset Dasma
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Niset Dasma".
3. Video është e këngës "Niset Dasma", por nuk këndohet nga Xheni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Xheni:


Komente 0