Xhenis Dhima

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Xhenis Dhima është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në Gusht 2008, Xhenis Dhima merr pjesë në Festivali I 46-te Shkoder me këngën "Flutura Dhe Trëndafili". Në Qershor 2011, Xhenis Dhima merr pjesë në Top Fest 8 me këngën "Te Therras". Në Maj 2012, Xhenis Dhima merr pjesë në Top Fest 9 me këngën "Koha Me Ty Ndal"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Fjolla Elmezi

Argjenta Ferati

Alina Shehu

Dhurata Haliti

Alisia Xhameta

Ambra Troplini

Ermira Ahmeti

Verona Mala

Anda Ruhani

Xhulia Xhima


Tags: Xhenis Dhima

Krijo Një Kartolinë