Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xhenis Dhima
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10
Këndon kryesisht: për fëmijë/junior

Xhenis Dhima është këngëtare e njohur. Në Gusht 2008, Xhenis Dhima merr pjesë në Festivali I 46-te Shkoder me këngën "Flutura Dhe Trëndafili".

Në Qershor 2011, Xhenis Dhima merr pjesë në Top Fest 8 me këngën "Te Therras".

Në Maj 2012, Xhenis Dhima merr pjesë në Top Fest 9 me këngën "Koha Me Ty Ndal".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë KomentKomente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet